שרותים דיגיטליים

בקשה להצטרפות להסדר הוראת קבע ארנונה/ חינוך

מידע שמור הדפס
סטטוס:
25/07/2021
שירות זה מאפשר הצטרפות להסדר הוראת קבע בנקאית לצורך תשלום חשבון הארנונה או אגרת החינוך.
1. ניתן לשלם את הארנונה ב–12 תשלומים צמודים למדד ללא ריבית (למתחילים בחודש ינואר) באמצעות הוראת קבע דרך הבנק, החיוב מתבצע לבחירתכם בכל 1 או 10 לחודש.
2. הוראת הקבע תחול החל מהחודש העוקב לאחר עדכון ההרשאה בעירייה על כל היתרה לתשלום בחשבון. במידה וההרשאה תעודכן לאחר חודש ינואר, מס' התשלומים יקבע בהתאם למספר החודשים הנותרים עד לסוף השנה. לדוגמה: הוראת קבע שמוזנת באמצע חודש אפריל תחל לרדת מחשבון הבנק בתחילת חודש מאי עד דצמבר, סה"כ 8 תשלומים.
3. חשוב לדעת, האחריות לביצוע תקין של הוראת הקבע מוטלת על המשלם, ועליו לוודא כיבוד התשלומים. ניתן לשלם בהוראת קבע גם עבור חייב אחר.
4. יש לצרף אישור מהבנק על הקמת הרשאה לחיוב חשבון עבור עיריית ירושלים (קוד מוסד 792 – ארנונה או קוד מוסד 24059 – אגרת חינוך - ביטוח תלמידים). ניתן לקבל אישור מהבנק באמצעות הערוצים הדיגיטליים באתר האינטרנט של הבנק. לאחר סיום הפעולה באתר הבנק, יש לסיים את הליך מילוי הטופס המקוון ולצרף את האסמכתא כי הפעולה בוצעה בהצלחה. לנוחיותך מצורף הסבר באתר האינטרנט העירוני
לחילופין, ניתן להוריד מאתר העירייה טופס הרשאה לחיוב חשבון, למלא אותו, ולהחתים את הבנק. לאחר מכן יש לסיים את הליך מילוי הטופס המקוון.
טופס להדפסה - הרשאה לחיוב חשבון (ארנונה 792)
טופס להדפסה - הרשאה לחיוב חשבון , אגרת חינוך - ביטוח תלמידים (24059)
בכל אופן חובה עליך לוודא כי הבנק אישר את בקשתך להוראת קבע.
שדות המסומנים ב-* (כוכבית) הם שדות חובה

פרטי חשבון ארנונה/חינוך להקמת הרשאה לחיוב חשבון

*
 
*
 
*
 
*
 
קוד מוטב להקמת ההרשאה
*

צרופות

טפסים וצרופותצרף קובץ
*    
הערה - על מבקש הבקשה לוודא קיומה של ההרשאה לחיוב חשבון בבנק. אי כיבוד של שני תשלומים יביא לביטולה של הוראת הקבע וחיובים נוספים.
*    
שים לב! בשליחה - הטופס ינעל לשינויים.
שלח!